VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA - V současnosti nabízíme volné pracovní pozice: Klikněte zde pro aktuální nabídky volných míst x

Světlo, vzduch, prostorovost, hygienyčnost, ale také účelnost, užitkovost a úspornost se stávají důležitými měřítky moderního bydlení, kterými se naše společnost zabývá.

Na základě vzájemné komunikace s Vámi, dokážeme zhotovit dílo za dostupných finančních podmínek s co nejnižšími náklady v dané kvalitě, ovšem ne nikdy na úkor životnosti díla.

V současnosti působíme na trhu 12 let. V roce 2016 došlo k transformaci z fyzické osoby na společnost PROFIUM stavební s.r.o. Ke změně právní formy došlo v souladu s naplňováním dlouhodobé strategie rozvoje firmy. Směru působení je společnost věrna i nadále.

Naši specializací jsou rekonstrukce bytů a rodinných domů, izolace plochých střech, teras domů a průmyslových staveb.

Cílem společnosti je maximální uspokojení potřeb zadavatele a jeho dlouhodobá spokojenost. Nezbytným předpokladem splnění tohoto náročného cíle je korektní přístup, kreativní myšlení, neustálé vzdělávání všech pracovníků, průběžné doplňování odborných znalostí, úspěšná aplikace moderních technologií a v neposlední řadě precizně odvedená řemeslná práce. Celková kvalita odvedeného díla je zásadní a nediskutovatelný požadavek, který se svou prací snaží plně zabezpečovat.

Kdo jsme
Michal Beil

MICHAL BEIL – jednatel společnosti

H  I S  T  O R I E

ROK 2004 - 2008 / ROZVOJ

Stavební společnost, zahájila svoji činnost v roce 2004 jako podnikající fyzická osoba působící na českém trhu. Její hlavní činností dle živnostenských oprávnění bylo zednictví. Aktivita byla zaměřena na drobnější stavby a stavební údržbu.

ROK 2009

Po personálním posílení byla stavební činnost specializována na problematiku rekonstrukce větších zakázek s důrazem na ucelené dodávky prací. V tomto roce také došlo k vytvoření obchodního jména firmy „PROFIUM“ formou zapsáním ochranné známky názvu firmy.

ROK 2009-2018

V roce 2013 k hlavní činnosti dle živnostenského oprávnění přibyly ještě další dvě živnosti:
– Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
– Výroba, obchod a služby neuvedené v př. 1 až 3 ŽZ
V úzké spolupráci s ostravskými architekty jsme se podíleli na realizaci zakázek dle vytvořených projektů na míru zákazníka. To nás posunulo dále v našem řemeslu a schopnosti realizovat zakázku dle projektu.

Na trhu působíme 14 let. V roce 2016 došlo k transformaci z fyzické osoby na společnost PROFIUM stavební s.r.o. Ke změně právní formy došlo v souladu s naplňováním dlouhodobé strategie rozvoje firmy. Směru působení je společnost věrna i nadále.

Cílem společnosti je maximální uspokojení potřeb zadavatele a jeho dlouhodobá spokojenost. Nezbytným předpokladem splnění tohoto náročného cíle je korektní přístup, kreativní myšlení, neustálé vzdělávání všech pracovníků, průběžné doplňování odborných znalostí, úspěšná aplikace moderních technologií a v neposlední řadě precizně odvedená řemeslná práce. Celková kvalita odvedeného díla je zásadní a nediskutovatelný požadavek, který se svou prací snaží plně zabezpečovat. Svůj cíl mimo jiné dokládá úspěšnou certifikací protipožární sádrokartonových konstrukcí systému KNAUF dle ČSN EN 1364-1, ČSN EN 13262-1 a ČSN EN 13501-2.
Naši specializací jsou především rekonstrukce bytů a rodinných domů, izolace plochých střech, teras domů a průmyslových staveb.
I když jsme poměrně malou firmou, máme za sebou řadu zkušeností i rozsáhlejších projektů. Zabýváme od malých staveb, až po větší akce. Chcete-li postavit plot, vymalovat, zrekonstruovat byt, či postavit dům, budeme velmi rádi, když s Vaším požadavkem oslovíte i naši firmu a vyslechnete si naši nabídku.


Certifikáty:

1. Knauf 2.BEKOTEC System – Schluter 3.PANDOMO 4.SCHULTER – systemovy remeslnik 5. SCHONOX 6. ZERO – protipozarni